قبلی
XDNS - ابزار رفع تحریم های اینترنتی گوگل - ادوبی - فیگما - اسپاتیفای و...

XDNS - ابزار رفع تحریم های اینترنتی گوگل - ادوبی - فیگما - اسپاتیفای - Notion , ...

برنامه XDNS – رفع تحریم ابزار فیگما، ادوبی و دیگر سرویس های اینترنتی

با این ابزار که من برای شما درست کردم خیلی راحت و با یک کلیک می تونید از سرویس های اینترنتی مختلفی که ما را تحریم کرده اند براحتی استفاده کنید.

کافی است برنامه زیر را دانلود و آن را اجرا کنید و از بین 4 سرویس مختلف یکی را انتخاب کنید تا تحریم های اینترنتی برای شما لغو شود و براحتی بتوانید به سرویس های مختلفی مثل فیگما، ادوبی، سرویس آنالتیکس و کنسول و دیگر سرویس های گوگل، Notion، اسپاتیفای، انویدیا، اپل، اتودسک، درایو، Ebay، envato، اندرویید، cousera و به صدها سرویس اینترنتی دیگر دسترسی آزاد داشته باشید.

نکته 1: برنامه بصورت خودکار برای انجام تغییرات با دسترسی ادمین اجرا میشه، با این وجود برای جلوگیری از مشکل احتمالی با کلیک سمت راست بر روی برنامه، اون رو Run as administrator اجرا کنید.

نکته 2: سرویس Radar بیشتر بدرد گیمرها و کسانی که آنلاین بازی می کنند میخوره.

🔷 حتما آموزش رو در کانال یوتیوب ببینید چون هم نحوه ی اجرای درست برنامه رو بهتون نشون میدم و هم اینکه یک سری نکات مهم وجود داره که در ویدیو ذکر میکنم.

🔶 برای کسانی که سیستم عاملی غیر از ویندوز دارند هم در این ویدیو راه حلی براشون در طول ویدیو میگم که براحتی میتونید به عنوان مثال در مک، اندرویید و لینوکس هم تحریم ها رو دور بزنید.

این ابزار رو برای دوستانتون و یا گروه هایی مثل دیزاین، برنامه نویسی، مارکتینگ و … که میدونید تحریم ها خیلی روی ابزار کار اونا تاثیر داشته ارسال کنید که راحت تر بتونن کارهاشون رو انجام بدن.

دوره های آموزشی دیزاین

LearnUIX.com مرجعی برای یادگیری دیزاین رابط و تجربه کاربر بصورت جامع و منسجم است. این محصول یکی از سرویس های AsteriXarts.com می باشد که توسط حسین محمودی تولید و منتشر شده است.

تمامی حق و حقوق این سرویس متعلق به حسین محمودی می باشد.

Learn UI/UX - کامل ترین دوره ی آموزشی طراحی محصول - رابط و تجربه کاربری