آموزش جامع ساخت دیزاین سیستم

کامل‌ترین پکیج ویدیویی خودآموز طراحی و ساخت Design System

به همراه فایل دیزاین سیستم Figma برای تمرین و استفاده از در  پروژه های دیزاین

آموزش جامع ساخت دیزاین سیستم در فیگما

نظرات کارآموزان

بخش
ویدیو آموزشی HD
ساعت
فیلم آموزشی

چرا ساخت دیزاین سیستم؟

دیزاین سیستم مجموعه‌ای است از کامپوننت هایی با قابلیت استفاده مجدد، گایدلاین ها و استانداردهایی که برای ساخت و نگهداری یک رابط کاربری UI منسجم در طول محصولات و پلتفرم های مختلف به کار می رود.
در واقع Design System به عنوان یک منبع برای همه ی بخش های مرتبط با دیزاین عمل می کند و به این صورت است که تیم های مختلف با کمک آن یک انسجام را در ظاهر و کاربرد محصولات و سرویس های دیجیتال به وجود می آورند.
یک دیزاین سیستم بطور معمول شامل کامپوننت های مختلفی است که از جمله آن می توان به دکمه ها، فرم ها، تایپوگرافی، رنگ ها، سایه ها و گرید ها اشاره کرد.
در واقع دیزاین سیستم کمک می کند که فرآیند دیزاین و برنامه نویسی؛ موثر، منعطف و مقیاس پذیر باشد و به عبارت دیگر یک زبان مشترک در بین تیم های مختلف برقرار می شود که نتیجه همه ی آنها در نهایت به بهبود تجربه کاربر منجر می شود.

سرفصل‌ها و جزئیات هر بخش

برای دیدن جزئیات هر بخش بر روی آن کلیک کنید.
پیش نیاز این دوره، گذراندن دوره آموزش جامع دیزاین رابط کاربری UI Design یا داشتن تخصص آن است.

ویژگی‌های شاخص دوره‌های دیزاین رابط و تجربه کاربر

محتوای آموزشی با کیفیت HD
HD Quality Contents

کیفیت بالای تصویر و صدا

اگر از دوره های ضبط شده و بی کیفیت از کلاس های آنلاین خسته شده اید، LearnUIX دوره‌ای با بهترین کیفیت صدا و تصویر را به شما ارائه می هد.

انسجام و پیوستگی محتوای دوره Learnuix.ir
Related Lessons

انسجام مطالب

نحوه ارائه درس‌ها و ترتیب آنها کاملا به هم مرتبط هستند و در درسهای جدید مطالب قبل نیز بارها تکرار می شوند تا دروس را عمیق تر یاد بگیرید.

Downloadable Course

قابلیت دانلود دوره

شما می توانید این دوره و فایل‌های تمرین آن را بر روی یک دستگاه ویندوز و یا مکینتاش دانلود کنید و بدون نیاز به اینترنت آن را مشاهده کنید.

من کی هستم؟

سلام، من حسین محمودی هستم و در حال حاضر به عنوان یک طراح فریلنس محصول (UI/UX) و بصورت مستقل مشغول به کار هستم.

من بیش از 15 سال است که بصورت حرفه‌ای در حوزه طراحی و دیزاین از جمله طراحی گرافیک، صفحه آرایی و طراحی UI/UX  بصورت مستقل و فریلنس مشغول به کار هستم و در کنار آن تدریس خصوصی و گروهی نیز انجام می دهم.

برای طیف مختلفی از مشتریان شخصی، شرکتی و سازمانی در داخل و هم در خارج از ایران پروژه های مختلفی را انجام دادم و در حال حاضر با کانال یوتیوب AsteriXarts تجارب خودم را در حوزه طراحی و دیزاین با همه به اشتراک می گذارم.

علاوه بر علاقه شدیدم به طراحی گرافیک، به برنامه نویسی نیز علاقه زیادی دارم و تحصیلات خود را در رشته نرم‌افزار به اتمام رساندم و سابقه‌ای در برنامه نویسی نیز دارم.

Hossein Mahmoodi
Hossein Mahmoodi

نمونه کارها

آیا سابقه تدریس دارم؟

بیش از 14 سال است که در کنار شغل حرفه‌ایم مشغول به تدریس هستم و دوره های آموزشی مختلفی به صورت خصوصی و گروهی برگزار کردم.
همچنین دوره های آموزش ویدیویی در موضوعات مختلف از جمله طراحی گرافیک با فتوشاپ و دوره جامع آموزش CSS را ضبط و در سرویس‌های مختلف منتشر کرده ام و در زیر شما تصویری از تعداد دانشجویان من را در سرویس فرانش را مشاهده می کنید.

در 2 سال گذشته نیز بیش از 220 ویدیو آموزشی در حوزه‌های مختلف، از جمله طراحی UI/UX، آموزش ابزارهای طراحی رابط کاربری UI از قبیل فیگما و Adobe Xd، آموزش نکات و ترفند های کسب و کار و … را به صورت کاملا رایگان و با کیفیت بالا بر روی کانال یوتیوبم منتشر کردم که شما می توانید به راحتی به آنها نیز دسترسی داشته باشید.

آماری از کارآموزان من 

در سرویس‌های مختلف آموزشی

سری آموزش های دیزاین و طراحی حسین محمودی در یوتیوب
کارآموز دیزاین در کانال YouTube
دوره های آموزش جامع فتوشاپ حسین محمودی در فرانش
کارآموز دوره های فتوشاپ در سایت فرانش
آموزش جامع کدنویسی CSS حسین محمودی در لیموناد
کارآموز دوره CSS در سرویس لیموناد

سوالات متداول