نظر بنیامین از آمریکا – دوره خصوصی طراحی رابط کاربر UI Design

بنیامین از آمریکا زندگی می کند و دو سال سابقه کار در این کشور دارد. نظر اون رو در مورد دوره خصوصی طراحی رابط کاربر Learnuix.com – UI Design را بصورت تصویری در بالا مشاهده کنید.

بصورت خلاصه از جمله نکاتی که در نظر بنیامین میبینید و می شنوید:
1- بنیامین در این دوره با یادگیری نکات زیادی که تدریس شد و با تمرین تونسته سطح خودش رو از جونیور دیزاینر به سنیور دیزاینر ارتقا بده.
2- فرآیند تفکر طراحی در کل این دوره پیاده سازی و اجرا می شود
3- با توجه به فرآیند تفکر طراحی در این دوره و تعاملی بودن آن، مدرس، کارآموز را وادار می کرد که در مورد سوالاتی که در طول کلاس از او پرسیده میشد در مورد آن فکر کند و برای انتخابی که کرده است، دلایل منطقی را ارائه دهد.
4- ارائه تمرین ها اثربخش بعد از اتمام هر کلاس و بررسی تمرین ها در تلگرام و بررسی آنها در کمتر از 5 قیقه و همچنین در جلسه بعدی کلاس و پیش از شروع درس جدید طراحی رابط کاربر و بنیامین از پشتیبانی این دوره بسیار رضایت داشته است.
5- در طول فرآیند تدریس اگر سوالی برای بنیامین پیش میومد، در همون لحظه میتونست سوالش رو بپرسه و پاسخ اون رو دریافت کنه تا مشغله ذهنی در طول کلاس دیگه نداشته باشه.
6- روش تدریس بصورت کامل، مرتب و قسمت قسمت و با ساختار بندی مشخص بود و این به بنیامین کمک کرده که بر موضوعی مسلط بشه و بعد بره سراغ مباحث بعدی.
7- از نظر بنیامین زمان کلاس، نظم و انسنجام برگزاری و تدریس کلاس عالی بوده است.
8- بنیامین مایندست و ذهنیت مدرس رو حرفه ای میدونه و این نکته رو بیان میکنه که در طول کلاس هیچ موضوع پیش افتاده ای تدریس نمی شود و بیشتر روی موضوعات مهم و اساسی که در منابع دیگر وجود ندارد یا به سختی قابل پیدا کردن است تمرکز دارند.
9- بنیامین تجربه شرکت در کلاس های زیادی داشته که در اون کلاس ها مباحث مبتدی به کارآموز آموزش داده میشده ولی در این دوره همانطور که بیان کرد مباحث اصلی، مهم و اساسی تدریس می شود.
10- بعد از این دوره بنیامین دیگه دلایل کارهایی که در دیزاین انجام می دهد رو میدونه از جمله انتخاب رنگ، تایپوگرافی، دارک مود، انتخاب فونت و …
11- درسته که این دوره در مورد طراحی رابط کاربر یا UI Design است، با این وجود در اکثر درس ها مدرس نکات مربوط به UX دیزاین رو هم در نظر گرفته است.
و…

به اشتراک بگذارید
Hossein-Mahmoodi-Profile
حسین محمودی

طراح محصول | مدرس | یوتیوبر

مقاله‌ها: 44