نظر آرزو از زنجان – پکیج خودآموز طراحی محصول – Learnuix.com – Product Design

آرزو از زنجان، کارشناس رشته گرافیک است و قصد داشته که دیزاین UI/UX رو در یک دوره جامع آموزشی و بصورت خودآموز یاد بگیرد. نظر اون رو در مورد دوره جامع خودآموز طراحی محصول Learnuix.com – Product Design را بصورت صوتی در بالا بشنوید.

بصورت خلاصه از جمله نکاتی که در نظر آرزو میبینید و می شنوید:
1- آرزو در ابتدا آموزش های کانال یوتیوب من رو دیده بوده و بعد اطمینان پیدا کرده که پکیج طراحی محصول میتونه کمکش کنه و در این دوره شرکت کرده است.
2- یکی از مهمترین ویژگی های دوره از نظر آرزو که منجر به انتخاب پکیج آموزش جامع طراحی محصول شده بود این است که دوره کامل و جامع باشه و دیگه سردرگم نشود و وقتی رو که برای یادگیری میگذاره حتما نتیجه بخش باشه.
3- آرزو با شرکت در دوره طراحی محصول که شامل حالت پلاس دوره های UI, UX, Design System و Portfolio Design است، از صفر و از پایه شروع به یادگیری مباحث کرده است.
4- محتواهای آموزش از نظر آرزو کامل و با جزئیات دقیق به همراه اصول درست طراحی است که نتیجه تسلط و تجربه مدرس است و همچنین از نحوه تدریس هم خیلی راضی بوده است.
5- پایان اکثر درس ها تمرینی قرار گرفته است که در روند یادگیری خیلی به آرزو کمک کرده است که بتونه مفاهیم رو عمیق تر و در عمل یاد بگیرد.
6- آرزو از پشتیبانی اختصاصی دوره هم خیلی راضی بوده است و جواب سوالات، مشکلات و یا بررسی تمرین هاش رو در کمترین زمان ممکن دریافت کرده است.
7- ـ آرزو پیشنهاد میده همه کسانی که میخوان وارد حوزه دیزاین UI/UX و طراحی محصول بشن، حتی اگر تجربه و پیش زمینه ای هم ندارند در این دوره شرکت کنند.
و…

به اشتراک بگذارید
Hossein-Mahmoodi-Profile
حسین محمودی

طراح محصول | مدرس | یوتیوبر

مقاله‌ها: 53

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *