نظر رقیه از تهران – پکیج خودآموز طراحی رابط کاربر و دیزاین سیستم – Design System – UI Design

در این ویدیو نظر رقیه از تهران، یکی از کارآموزان دوره طراحی رابط کاربری (UI Design) و دوره دیزاین سیستم (Design System) را می شنوید.
او فارغ تحصیل رشته گردشگری است و شغل اصلی‌اش معلم یا دبیری دبیرستان است.
نکته جالب در مورد رقیه این است که حتی با وجود مشغله کاری، بسیار پرتلاش و با پشتکار بود طوری که همه درس ها را خیلی درست و کامل مشاهده می‌کرد و از اون مهمتر تمرین درس ها رو که برای من میفرستاد تا بررسی کنم، به طرز خیلی عالی اونها رو درست و خیلی خوب انجام داده بود که نشون میداد درس ها رو خیلی خوب متوجه شده است.
رقیه همه اینکارها رو در طول زمان پشتیبانی اختصاصی انجام داده است و چون خودش معلم است، به فکر و ایده ای که چرا زمان پشتیبانی اختصاصی در این دوره اینطور تعیین شده است پی برده بود و از آن نهایت استفاده رو کرد که در طول صحبت هاش این نکته رو هم می شنوید.

تجربه و نظر صوتی رقیه رو در مورد پکیج خودآموز طراحی رابط کاربری (UI Design) و دوره دیزاین سیستم (Design System) از Learnuix.com را در بالا مشاهده کنید.

بصورت خلاصه از جمله نکاتی که در نظر رقیه می‌بینید و می شنوید:
1- رقیه بصورت اتفاقی با این حوزه شغلی دیزاین رابط و تجربه کاربر UI/UX آشنا شده است.
2- او از روش تدریس متفاوت و کاربردی این دو دوره ای که تهیه کرده، بسیار راضی بوده است.
3- روش تدریس به زبان ساده، با قابلیت تکرار در درس های بعدی و به همراه مثال ها و نمونه های کاربردی و عملی زیادی است که باعث شده است این دوره ها و روش تدریس آن منحصر به فرد باشد.
4- پشتیبانی دوره هم از نظر رقیه بی نظیر بوده است، طوری که با ارسال تمرین ها برای من، آن ها را بررسی میکردم و با نشان دادن مشکلات روی طرح ها و ارسال متن و صوت برای توضیح بیشتر، مفاهیم و روش حل آن مسائل را دوباره برای اون توضیح میدادم.
5- نکته خیلی مهم و جالب از نظر رقیه در مورد مدت زمان پشتیبانی اختصاصی، ایده و فکری است که در پشت آن قرار دارد و آن این است که این زمان طوری تعیین شده است که مثل یک اهرم فشار عمل می کند تا کارآموز بتواند در مدت زمانی مشخص کل دوره را دو بار مشاهده کند و تمرین های آن را نیز انجام دهد که در نتیجه آن یک یادگیری عمیق اتفاق می افتد.
6- در نهایت از نظر رقیه دوره کامل و جامع بود و مطالب نیز به خوبی و با ساختاری عالی دسته بندی شده بود.
و…

به اشتراک بگذارید
Hossein-Mahmoodi-Profile
حسین محمودی

طراح محصول | مدرس | یوتیوبر

مقاله‌ها: 44

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *