نظر شیما از نیشابور – پکیج خودآموز طراحی رابط کاربر – Learnuix.com – UI Design

در این ویدیو نظر شیما از نیشابور، یکی از کارآموزان دوره طراحی رابط کاربری (UI Design) را می شنوید.
شیما قبل از شرکت در این دوره در یک جلسه مشاوره و منتورینگ دیزاینی که با من داشت، مسائل و مشکلات رو بیان کرد و من کامل اون رو راهنمایی کردم و در نهایت پیشنهادی که بهش دادم شرکت در این دوره بود چون نه تنها همه مشکلاتش رو حل میکرد بلکه ساختار ذهنیش هم درست و مرتب میشد.

تجربه و نظر صوتی شیما رو در مورد پکیج خودآموز طراحی رابط کاربری (UI Design) را در بالا مشاهده کنید.

بصورت خلاصه از جمله نکاتی که در نظر شیما می‌بینید و می شنوید:
1- شیما قبلا در دوره کورسرا شرکت کرده بوده ولی نیاز داشته که مفاهیم UI/UX دیزاین رو به زبان فارسی و خیلی ساده و قابل فهم یاد بگیره.
2- تمرین هایی که در دوره برای اکثر درس ها قرار گرفته به شیما کمک کرده چون بصورت خودآموز این دوره رو میگذرونده این حس رو داشته باشه که یک استاد این تمرین ها رو بهش داده و باید اونا رو انجام بده و در واقع دوره ای کاربردی و عملی است.
3- شیما از پشتیبانی اختصاصی و سریع دوره و همچنین پشتیبانی گروه تلگرام که موضوعات و مطالب اون طبقه بندی شده است خیلی راضی بوده است.
4- پروسه ی انجام چند پروژه از صفر تا ساخت کیس استادی برای قرار دادن در پورتفولیو خیلی برای شیما کاربردی و مهم بوده است و دقیقا یکی از مسائلی که در جلسه منتورینگ هم به اون اشاره کرد این بود که بتونه نحوه کار کردن یک فرد با تجربه رو از صفر ببینه.
و…

به اشتراک بگذارید
Hossein-Mahmoodi-Profile
حسین محمودی

طراح محصول | مدرس | یوتیوبر

مقاله‌ها: 53

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *